در این مقاله ما تصمیم داریم 5راز موفق شدن در زمینه 

نتورک مارکتینگ، بخشی از کتاب "جام مقدس بازاریابی شبکه ای" اثر مارک یارنلرا برای شما بیان کنیم.

راز اولحرفه ای ها بها پرداخت می کنند و آماتورها بهانه می آورند.

برای موفقیت شما باید مسیر خود را انتخاب کنید و از انجام فعالیت های اشتباه اجتناب کنید.بطور مثال شما باید درگیر ارتباط با بالاسری و زیر مجموعه های خود باشید و در کارهایی مثل قیمت گذاری شرکت دخالت نکنید.

نتورکرهای موفق و ثروتمند اکثر محصولات شرکت را می فروشند و افراد جدیدی را وارد سازمان می کنند و زمان خود را صرف کارهای دیگر نمیکنند.

بسیاری از افراد سال ها در 

بازاریابی شبکه ای میمانند و به موفقیت نمیرسند و هیچ گاه علت عدم موفقیت خود را کشف نمی کنند.من یک سوال از این افراد میپرسم:

امروز چند نفر را جذب سازمان خود کرده اید و به چند نفر محصول فروخته اید؟

رفتار افراد در مقابل این سوال متفاوت است.

فقط باید این را بدانید که افراد موفق در این حرفه بهای موفقیت خود را پرداخت کرده اند.

راز دومافراد موفق در این حرفه به سختی کار کرده اند.

شاید شما چند ساعت در روز را به کار خود اختصاص دهید اما در این زمان  و در خلال آن باید بر روی فروش محصولات و معرفی افراد جدید نیز تمرکز کنید.شما باید حداقل 2 ساعت در روز را به طور مستمر برای این کار زمان بگذارید تا به دستاوردهای بزرگی دست یابید.

شما نباید تصور کنید که صرفا 2ساعت برای موفق شدن در این کار کافی است . نکته جالب در مورد بازاریابی شبکه ای این است که هر کدام از ما در هر زمان و هر مکان که تصمیم به شروع بگیریم و خود را برای پرداخت بهای موفقیت آماده کنیم سختی های راه نمی تواند ما را از رسیدن به هدف باز دارد. نتورکرهای ضعیف وقت زیادی را صرف پیدا کردن میانبرهای موفقیت می کنند تا بتوانند سریع تر و ساده تر به هدف خود برسند. اما این باعث می شود که از مسیر اصلی خود دور شوند و فعالیتهای مهم روزمره خود را انجام ندهند.

نتورکرهای موفق زمان خود را صرف فروش محصولات و جذب افراد جدید می کنند اما افراد ضعیف به دنبال بهانه می گردند و زمانشان را بیهوده اتلاف می کنند. کارهایی از قبیل : مشکلات 

بازاریابی شبکه ای از دید مردم و.

نتورکرهای موفق حداقل روزی دو ساعت بیشتر از نتورکرهای معمولی زمان می گذارند

نتورکرهای موفق و ثروتمند قبلا همان نتورکرهای معمولی بودند که به ماندن در حد وسط و به کم قانع نبودند و به جهت رشد توانایی ها و سازمانشان وقت بیشتری را صرف کرده و از حداکثر پتانسیل خود استفاده کرده اند.

شما باید کارتان را به افراد دیگر از قشرهای مختلف معرفی کنید تا بتوانید آن ها را جذب این شغل کنید و بدانید که اگر کسی شما را مسخره کرد نباید با او وارد بحث شوید و او را یک انسان سست  عنصر و ضعیف بدانید.

راز سومنتورکرهای موفق با افتخار راجب شغلشان صحبت می کنند.

به شغلتان افتخار کنید.شما باید مانند یک وکیل مدافع بسیار قوی برای شغلتان باشیدو هیچ وقت فعالیت خود را پنهان نکنید و به صنعت و شغلی که در اختیارتان قرار گرفته افتخار کنید.

نتورکهای موفق، موفقیت خود را در رسیدن به هدف تیمی و موفقیت تیمی می بینند و این فرهنگ را با تمامی سازمان خود به اشتراک می گذارند.

اگر در مجموعه شما کسی هست که مانند شما و یا حتی بیشتر از شما جدی کار می کند باید خوشحال باشید،چرا که شما به موفقیت نزدیک می شوید.

یکی از اصول و استراتژی های پایه در نتورک مارکتینگ عبرت گرفتن از سایرین است!

خوشحال باشید که هزاران نفر به واسطه شما می توانند به رویاها و آرزوهای خود برسند. به کارتان و سرعت بازده بالایش افتخار کنید که افراد جدی و هدفمند را می تواند به سرعت هر چه بیشتر به اهداف و آرزوهایشان برساند.
جری کلارک که یکی از آموزش دهنده های بازاریابی شبکه ای است می گوید : این خیلی ساده تره که شما به سرعت کار کنید و رشد کنید.
به اعتقاد من حدود چهار سال زمان می برد تا شما از فرش به عرش برسید. به عنوان مثال در آوریل ۱۹۸۶ بانک مرا تهدید کرده بود که تا۶ ماه آینده خودروی مرا مصادره خواهد کرد. ۴ سال بعد از آن تهدید من ۳ خانه، یک کشتی تفریحی و یک هواپیمای شخصی داشتم و با آن به بیشتر مناطق دنیا سفر کرده بودم. من هیچ سواد دانشگاهی یا تجربه کاری بالایی نداشتم و قطعا سرمایه ای هم برای سرمایه گذاری نداشتم. پس راز موفقیت من چه بود !!! ؟؟؟

و اما بخش چهارم :

راز برای تبدیل شدن به یک نتورکر ثروتمند  به بدون مرز بودن در عین تمرکز بالا بر خواسته های نتورکر ثروتمند تاکید دارد.

در بخش پنجم مارک یارنل به نگرش 

و نظام باورهای یک نتورکر ثروتمند نگاهی جامع و عمیق داشته و عنوان می کند که نتورکر ثروتمند با موفق کردن افرادی که پایین تر از او هستند می تواند ارتقاء یابد. می داند که آموزش صحیح و انتقال درست مهارت ها می تواند فرد را به یک نتورکر قروتمند تبدیل نماید. توصیه اکید مارک یارنل برای تبدیل شدن از یک نتورکر فقیر به یک نتورکر ثروتمند این است که فرد بتواند خودخواهی خود را مهار کند و همکارانش را از خود نراند و یاد بگیرد که انسان متعادلی باشد

.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها